Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Suche, połamane włosy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-05, 19:58   #26
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Suche, połamane włosy

Cytat:
Napisane przez asiula996 Pokaż wiadomość
@Weegirl obecnie stosuję ją już jakiś rok. Przeczytaj proszę jeszcze raz co napisałam efekty ogólne widziałam już po 2 miesiącach. bardziej gęste włosy mam teraz

i chodziło mi o tę maske : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ch.html&next=1

jestem pewna, że pomoże Ci

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

zapomniałam dodać, że musisz ją bardzo, bardzo obficie spłukać. gdy zrobi się to źle obciąża włosy i po wysuszeniu są takie jakieś nijakie.
Nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem Nid o końca jasno sformułowałaś swoją wypowiedź A ja Waksa nie potrzebuję, chociaż akurat ta odżyweczka jest fajna- miałam wersję do włosów blond Ale zniszczonych włosów ona nie zregeneruje. Jako dopełnienie pielęgnacji- bardzo fajny wybór i tutaj Cię popieram. Ale zniszczonym włosom oleje mogą się jeszcze lepiej przysłużyć (przy czym akurat kuracja olejami nie jest wcale kosztowna )

Dodam, że większość osób jak mówi o Waksie, to ma na myśli odżywkę Henna Treatment Wax i inne tego typu odżywki to podróbki. A to, że podróbki lepsze od oryginału, to już inna sprawa
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora