Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-06, 10:26   #92
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

jestem i ja


Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Estee Lauder-revitalizing-supreme-global-anti-aging-creme testuję od kilku dni łącznie z serum, jak na razie efekt powalający, buzia gładziutka, nawilżona jak z photoshopa
mówisz? mam 2 próbki - czas na test



Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz, ja jestem zaskoczona, ze mi podszedł, ale trochę z rezerwa podchodzę do zachwytu, bo pewno po czasie efekt już nie bedzie fajny, póki co wstawiam zdjątko, ze nie ściemniam iż fajnie wygląda
pieknie, piękne rzęsy

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Corii, ślicznie
Jak przeczytałam Hypnose, to jakoś od razu skojarzyłam z Drama. A jakoś zachwycona nim nie byłam. Hypnose kiedyś też używałam, ale to było zaraz po tym, jak już nigdzie nie było Fatale i nic nie mogło ukoić mojego rozczarowania. W rankingu Hypnose najpierw jest solo, potem Dolleyes, a na szarym końcu Drama. Niestety Lancomiaki szybko się wysuszają i gdzieś po 2 miechach trzeba je albo reanimować, albo kupić coś innego. Dziś Dolleyes mnie załamał- same grudy. Gęste rzęsy, ale z grudami Muszę spróbować, go wskrzesać, a jak nie uda się, to z radością pognam po nowego Diorka
W sumie te grudki by tak nie przeszkadzały, gdybym nie zobaczyła jaką fajną szczotkę ma ten Diorek
zgadzam sie z Toba

poza tym po 2 mcach Doll mnie rozczarowuje max, raz ze grudy to dwa po kilku godzinach potrafi się osypywać mam armani maestro od zeszłych wakacji, kończy sie juz ale nic nie stracił ze swoich właściowści
chanel imminitable uzywałam przez 5-6 mcy i nic sie z nim złego nie działo, jednym słowem Lancome mówie zdecydowanie nie!!
i slinie sie na nowego diorka

Edytowane przez hola ola
Czas edycji: 2012-02-06 o 10:27 Powód: literówka
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora