Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ANTI-AGE, kremy przecizmarszczkowe, starzeniowe(twarz, szyja)-wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-06, 10:31   #1
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599

ANTI-AGE, kremy przecizmarszczkowe, starzeniowe(twarz, szyja)-wątek zbiorczy!


Witam, postanowilam zalozyc ten watek poniewaz nie znalazlam zadnego konkretnego watku o kremach, itp produktach ktore wplywaja na nasza skore przeciwstarzeniowo. Tak, tak wiem odpowiednia dieta, nawilzanie, tryb zycia, unikanie sloncn i cala masa innych rzeczy ktore maja na to wplyw. Wiadomo od wiekow ze powinno sie zapobiegac niz leczyc ale jesli juz nas cod dotknie.....
Ostatnio ogladajac telewizje, obserwujac ludzi zauwazylam ze mozna miec zadbana twarz w wieku 40 lat np, ale skora na szyji jest wiotka, i pelno na nich poprzecznych zmarszczek, nie powiem, chcialabym tego uniknac bo nieestetycznie to dla mnie wyglada.
Przyjzalam sie ostatnio mojej twarzy (mam 23 lata) i mam juz delikatne zmarszczki wokol oczy i mimiczne na czole. Moze sobie pomyslicie ze jestem glupia bo w takim mlodym wieku to nie zmarszczki, ze za wczesnie, ale wole pomyslec o tym teraz niz pozniej.
Korzystam z solarium, kocham sie w lato opalac, nie pije wody bo nie nie lubie, skore nawilzam, kremy maseczki itp...
Ale nie chodzi tutaj tylko o mnie...czytalam wielkokrotnie tutaj na forum ze niektore kosmetyczki radza aby 7 dni w miesiacu smarowac sie kremem przeciwzmarszczkowym, ze w przyszlosci efekty sa bardzo dobre...
O pielegnacji szyji praktycznie nie znalazlam tutaj nic. W sklepie przejzalam ostatnio oklo 2o kremow na skore wokol oczow, ale kremy do twarzy zaczynaja sie w wiekszosci od 30 roku zycia.

Napiszcie o swoich przemysleniach na ten temat oraz jak wy pielegnujecie twarz z pierwszymi oznakami starzenia....

__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując