Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-30, 10:05   #2006
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
mi wczoraj odpadł kawałek paznokcia tzn był pęknięty tak daleko, na różowym z boku ale odrastał sobie i teraz to pęknięcie było takim jakby rozdwojeniem już na białej części i wczoraj odpadł czubek
ojej... dobrze ze chociaż już odrastał..

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Freya Monet na Allegro. Nie mierzyłam rozmiarowo jest dobry, tyle że robi z piersi stożki i wygląda to źle. A taki jest piękny
hmmm no coż, ja bym nie ryzykowała zakupów w ciemno NAWET w tej chwili. A znam już i swój rozmiar, i swój krój i umierzyłam się na prawdę sporo dopasowanych biustonoszy...

Niestety to jest coś co dopóki nie włożysz na siebie, nie będziesz wiedziała. Ja nawet jak kupuję ten sam model tej samej firmy której już mam biustonosz tylko w innym kolorze - MIERZĘ!

Jeżeli chcesz go wymienić/sprzedać to może na balkonetce ktoś się kiedyś zgłosi.. aczkolwiek ja tak próbowałam kilka biustonoszy pchnąć i ciężko jest.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora