Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-12, 18:39   #3639
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ooo a ja wlasnie mysle zeby zamowic probke szamponu z JMO tego wlasnie z pierwiosnkiem
jestem oczarowana mydlem afrykanskim z coastalscent .. wczoraj uzylam leave-on z Phenome i mam dzis pare niechcianych pryszczy
Bardzo lubię ten szampon, ale zaznaczam, że nie mam cienkich włosów Nie przeszkadza mi lekkie obciążenie, a wręcz przeciwnie - służy, bo włosy się nie puszą.

A co to za myło i co Ci dobrego robi z buzią? Podasz link?

Ja ostatnio zastanawiałam się nad kupnem tego kremu oczyszczającego Phenome, ale ostatecznie kupiłam płyn micelarny.
Miałam obawy, bo kremy nawilżające Phenome mi nie służyły

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
2. Jakich specyfików używacie pod oczy? Chodzi mi o kosmetyki przeciwzmarszczkowe. Ja używam oleju arganowego, ale nie wiem, czy to wystarcza, bo odkąd pozbyłam się drogeryjnych badziewi, skóra pod oczami jest jakby mniej jędrna...
Fajnym kremem jest krem przeciwzmarszczkowy pod oczy Logony KLIK (znam go dzięki Małgosi ). Na razie męczę krem pod oczy AMB, ale on jest dla mnie za mało odżywczy (mam 35 l) Logona będzie chyba moim hitem w 2013
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora