Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-07, 21:52   #417
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nooooo to zły nawyk, kupować coś z powodu stresu.... ostatnio mam go zbyt wiele..
Noooo - żebym nie wiem co zrobiła nie będę miała ładnych ust.. no chyba, że sobie zoperuję... ale jakbym miała coś poprawić to chyba usta nie w pierwszej kolejności jednak..
oj ale marudzisz


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to źle, że masz głupawkę?
nie


Cytat:
Napisane przez Czokou Pokaż wiadomość
znalazłam na dysku tylko jedno zdjęcie.
dzisiaj postanowiłam bezdusznie skrócić je na 'zero', co okazało się niemałym wyzwaniem, ledwo dałam radę cążkami (pilnikiem nawet nie tykam- nie ma większego sensu)
ładne, ładne, ale pokaż obecne.


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jutro mam egzamin a tak mi się uczy nie chce, że... Chyba pierwszy raz w życiu będę ściągać jak idzie
oj tam egzamin, weź przykład ze mnie - nie umiałam nic i wykombinowałam 3


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
a ja wręcz przeciwnie chciałabym mieszkać w bloku dalej... lubię miec odśnieżone, ciepłą wodę prosto z kranu i centralne ogrzewanie, które nie jest uzaleznione od podrzucania do pieca... a mój luby ciągnie mnie do domu... nie uśmiecha mi się..
ja też lubię w bloku
a mój znowu dom. ale kiedyś chyba chciałabym jednak mieć ten swój domek..


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
W tym świetle wyglądają fajnie



Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Bardziej podoba mi się ta druga. Jest bardziej wyrazista i wydaje mi się, że ślicznie będzie podkreślała Twoją urodę Lubię wyraziste kolory
oj, dziękuję


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ma konto na wizażu....
Wiedzmolinek
o proszę !


Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Witam pięknie w nowym wątku
Dostałam dziś w prezencie od mojego męża 8 lakierów, co jeden to piękniejszy, więc przyszłam podzielić się swoją radością

Moja nowa mega miłość to lakier Orly, odcień TORRID, nieprawdopodobnie cudny kolor, którego nijak nie odda się na zdjęciu, najpiękniejsza czerwień, jaką w życiu widziałam. Na razie maznęłam każdą nowością na jednym paluszku (na którym już noszę złoto) i powiem, że właśnie Torrid pokrył całość cudnym, gładkim kolorem po jednym razie. Biżuteryjne Golden Rose (czerwone jak mak i różowe) ściągnęłam od Was, kobietki, bo kocham glittery i inne takie błyszczące cuda, a sreberko Claire's ma tymczasowo "udawać" ten cudny holoś, który pokazywała Vivinn

I w co ja mam się teraz umalować?
aaaaaaaaaaaaaa! chcę Twojego meża!


Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dzięki dzięki, przekażę mężusiowi
On jest zachwycony moim nowym hobby, teraz chętniej go drapię po pleckach, same korzyści, hahahaha
Jak coś zmaluję to się pokażę, całusy
moj jak zobaczył spiłowane, taki zaskoczony - o, krótkie. ale do drapania się nadadzą.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora