Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-07, 21:19   #1549
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez anna87ak Pokaż wiadomość
Ja aktualnie też jestem na niego napalona Nie sądziłam, że daje taki pudrowy efekt, którego bardzo nie lubię. Teraz obawiam się również żółtego odcienia bo jestem bardzo blada i może być dla mnie za ciemny. A ty który odcień kremu zamówiłaś??
Teraz bede musiała sie zastanowić zanim go kupie, może jakąś próbkę najpierw zamówię. Chyba, że inne dziewczyny maja odmienne opinie///
Mam jaśniejszy odcień, który notabene nie jest jakiś specjalnie jasny... Jestem bladą osobą, mój poziom to tak Dermacol 208 (najjaśniejszy).
Wrzucę swatche porównawcze może, to lepiej to zobrazuje. Najgorzej, że gdy już zaschnie, to potrafi zoksydować Dzisiaj po makijażu miałam trochę uciapaną rękę w tym BB, patrzę, nie dość właśnie, że zasechł jak skorupa, to jeszcze utlenił się na okropny pomarańcz. Robi też taki wybryki na twarzy, gdy zbierze się w jednym miejscu, a o to łatwo, bo ciężko się go rozprowadza. Tego zjawiska też postaram się zrobić foto.

O ile zazwyczaj jestem tolerancyjna wobec kosmetyków i daje im wiele szans, to tej Holiki mam już ochotę się pozbyć. Zawiodłam się.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatche.jpg (56,5 KB, 56 załadowań)
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora