Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-01, 09:19   #1923
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50879257]
Ten mi się mniej podoba,ale dalej fajny jest [/QUOTE]

dziękuję podwójnie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Niby pięć warstw + top, ale mani nie wygląda grubo. No i aż się zdziwiłam, że top nie zniszczył żelka, ale znowu Chinka bardzo fajnie się utwardziła, tak że późniejsze pomalowanie topem jej nie wzruszyło


A odnośnie tego jak wygląda w rzeczywistości, to to zdjęcie Ani oddaje co mam na paznokciach (to znaczy jeśli mój monitor jest pod odpowiednim kątem ).
o, 5 to trochę, ale i tak warto

Też myślę, że z moich zdjęć to jedno jest najlepsze, ale wiadomo to i tak nie to co na żywo jego jest truudno złapać, bo właśnie za blado wychodzi tak jak pisałaś.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Łiii chociaż raz na monitorze widzę to samo co Ty
No nie wiem co o nim myśleć
no
no ja też nie wiem co masz myśleć, za to ja wiem co myślę

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
niech mi jakaś dobra duszyczka powie, czy go potrzebuję mając FFF, Sun i planując zakup RAT?
ekhem, to ja może nic nie powiem...
albo tyle, że każdy to inna bajka z tych 4 FFF i Sun sa podobne typem, a Shell i RAT to osobny świat.
Kolorystycznie Shell w butelce wydaje się podobny do FFF, ale na paznokciach są mega różne. Shell żelek, a FFF kredowy, podbity bielą, no nie ma co porównywać

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam zapowiadane dłuuuugie paznokcie

CC Warhol + wzorek z MoYou London. Zdjęcia jak zwykle podlinkowane do bloga.
tutaj też nie wydają mi się za długie
wzorek extra warhol też

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

i Green Apple na dziś
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora