Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-02, 11:41   #2624
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Może się na początku wydawać, że to obłęd, ale z czasem człowiek już z pamięci kojarzy poszczególne skladniki i jakoś tak łatwiej jest się odnaleźć. Ja nie popadam w jakąś nieuzasadnioną paranoję, jeśli używam np 2 naturalnych szamponów lub żeli pod prysznic i wpadnie mi przypadkiem trzeci o chemicznym, sztucznym składzie, to nie patyczkuję się i też zużywam pod warunkiem, że nie uczula np. Np do twarzy mam teraz naturalne mleczko, miodek, zmielony ryż i pastę Avon z parabenami. Grunt, to umiar, staram się nie otaczać chemią, bo wystarczy, że jest ona w powietrzu i jedzeniu, gdzie nie mam wyboru, jednak nie będę zapełniać kieszeni producentom, którzy mają za nic moje dobro. Syntetyczne, przetworzone kosmetyki są jak fastfood, niby mówi się, że to tylko kosmetyk, nie jedzenie, jednakże nasza skóra jest największym narządem naszego ciała, silnie ukrwionym, przez który do krwiobiegu przenikają różne substancje, często nowe, nieprzebadane. Poza tym należy uzmysłowić sobie, że te wszystkie żele do mycia nie różnią się niczym od zwykłego płynu do mycia naczyń. To jest to samo. Niejednokrotnie zużywałam takie żeliki, szamponiki z drogerii do mycia wanny np. Często radzą sobie o wiele lepiej, niż typowe środki do tego przeznaczone, lepiej pachną np
Nie brzmi to najsympatyczniej trzeba bedzie sie wglebic w temat

Mleczkiem przecierasz twarz na 'sucho', czy normalnie z woda...?

Wysłano z [emoji336]
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora