Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-24, 09:22   #4463
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Ale się oszczędna stałaś! Nie poznaję Cię!
sama siebie nie poznaję

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
wychodzę z założenia, ze D. skutecznie dba o nasz budżet domowy - prezenty jakie ostatnio nam serwują powtarzają się co chwila.

Zamówiłam ostatnio maseczki te po 12,90 i wyobraźcie sobie, ze obie są po terminie - napisałam do nich ofkors zdjęcia im dosłałam czekam teraz na odzew.
Cień jaki dostałam z collistara ważny jest do października - odcień fioletowy ale to gratis był więc akurat nie ubolewam bardzo.
Natomiast w S. zamówiłam cienie Guerlain, które są po terminie 3 lata - póki co od kilku dni z ich strony cisza. Szukają może kolejnych purchaw w swoich zapasach

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------


Martusię nam podmienili
ale tak na poważnie, to szału ni ma d...y nie urywa
też tak uważam

Masakra z tymi purchawami ciekawe, czy ktoś to w końcu ujawni w mediach i się nauczą, ze nie wolno takich rzeczy sprzedawać

nie, to ta sama stara ja dobrze, że D. nie kusi, będzie więcej kaski do przepuszczenia w S.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora