Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wywołanie okresu domowym sposobem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-09, 15:28   #30
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wywołanie okresu domowym sposobem

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Uff. Już myślałam, że tylko ja znam ten sposób na "wywołanie miesiączki" i jeszcze na dodatek czytać nie umiem
Nie, nie tylko ty mnie o tmy powiedziala mama jak sie mocno meczylam z bolacym brzusiem tuz przed okresem. No i naprawde pomoglo

goha80- luteina jest WYLACZNIE na recepte i w dodatku tabletki maja rozna "moc". Powinna byc stosowana tylko pod kontrola lekarza i w naglych przypadkach,bo potrafi niezle namieszac w gospodarce hormonalnej...a przyjeta w zbyt duzej dawce potrafi spowodowac omdlenia itp.

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Nospa na przyspieszenie okresu? To przecież lek przeciwbólowy.
Jak pisałam wyżej, na przyspieszenie okresu łykałam polopirynę.
Nospa ma przede wszystkim dzialanie rozkurczowe,dlatego polecana jest takze w czasie miesiaczki

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Dyiewcyznz kolezance napisalam wlasnie o tych sposobach i ona mi znow mowi ze to sa na poronienie i wywolanie krwotoku :/ wiec jak to wkoncu jest ??
litosci jakie poronienie jak nie jestes w ciazy? krwotoku tez w ten sposob nie wywolasz,bo w takim razie grozilby ci podczas kazdej goracej kapieli,a juz baseny z podgrzewana woda,typu cieple zrodla musialy by byc zabronione. Nie polecam tego typu metod podczas miesiaczki, szczegolnie obfitej,bo faktycznie dodatkowe rozrzedzenie i przyspieszenie krazenia krwi jest wowczas niewskazane...ale jesli jestes ZDROWA i jedynie chcesz aby miesiaczka zaczela sie dzien wczesniej to nic strasznego od cieplej wody w wannie sie nie stanie...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując