Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-01, 14:38   #1887
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mnie tez pieklo jak nakladalam 3cia noc z rzedu acne derm ale rano buzka spoko nie mialam jakis zmian widocznych, mysle ze to kwestia podraznionej i wysuszonej skory w dniach poprzednihc, szczegolnie dotkliwie odczuwam pieczenie natomiast po zoracu, w nocy sie obudzilam ostatnio bo mnie swedzialo i drapalam a teraz mam pod okiem piekny suchy i czerowny placek i mnie swedzi tak jak po oparzeniu slonecznym ...takze nawilzaj porzadnie i jak czujesz po umyciu buzki pieczenie i sciagniecie jakis partii twarzy to noc nawilzenia zastosuj albo bynajmniej nie nakladaj na te wysuszone

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
specjalnie piszę taką czcionką bo to ważne dla mnie.w nocy chciałam pobiec na wizaż i krzyczeć ratunku po nałożeniu skinorenu twarz mi się po prostu PALIŁA.Myślałam,że mnie poparzyło.
Skończyłam 2 tubki acne dermu (zawsze waliłam go dużo prawie jak maskę).teraz kupiłam skinoren i po drugim zastosowaniu myślałam,że wykituję .tak mnie nigdy nie piekło.pobiegłam go zmyć,buzia jak burak i dalej piekło.Póżniej już przeszło ale się przestraszyłam,że coś się stanie,że zostanę taka zcerwona albo skóra pozłazi.Rano było normalnie żadnych zmian.
Nie wiem zrobię sobie przerwę kilka dni a potem będę kłaść cienką warstwę.
marea jest offline Zgłoś do moderatora