Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-08, 21:18   #2067
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dzięki Kasiu za namiary

No niestety też mnie to wkurza, że nie ma sklepu w Poznaniu. Uważam, że MAC ma super kosmetyki i chciałabym iść do sklepu pomacac je, pooglądac, pozachwycac się a tu ........ nie mogę Do Wawy mam daleko, Kraków Wrocław to samo i trochę smutno. No i żeby "obadac " jakiś kolor trzeba albo pytac na forum, albo szukac gdzies, a to jednak nie jest to samo co oglądanie na żywo. To tak troszke powoduje, że opada mi zachwyt MAciem, choc mi wraca jak oglądam nowe kolekcje A właśnie wchodzę dziś na stronkę MAC i patrzę a tu nowa kolekcja - Manish Arora, kiedy ja jeszcze nie przetrawilam Emanuel Ungaro i cały czas sie zastanawiam skąd wziąc kaskę na 2 malutkie cienie

PS. Ile kolekcji MAC wypuszcza w ciągu roku??
nie ma sprawy!
Ja tez jestem w podobnej sytuacji, i mam podobne odczucia. Ile można zamawiać przez rodzinę? Byłam raz w Tarasach przy okazji pierwszego i na długo jedynego mojego wyjazdu do Wawy. Asortyment mnie nie zachwycił,ale i tak lepsze to niż foty na kompie... Ja pewnych kosmetyków nie lubię kupować w ciemno, a i kasy u mnie brak na ryzyko. ehhhh
Co do kolekcji: o wiele za dużo

Cytat:
Napisane przez Edi5555 Pokaż wiadomość
Też jestem zdania ze to niesprawiedliwe ale z reguły tak jakoś już jest ze zakładają sklepy firmowe w większych miastach
Bardzo, bardzo przepraszam, że to powiem, ale uważam, że sugerowanie, że Poznań "większym miastem"nie jest, jest z lekka nie na miejscu. Sorry, bo naprawdę nie chcę się tutaj kłócić, nie do tego to forum służy, ale chyba się z Tobą nie zgodzę. W Poznaniu jest np. fantastyczny sklep firmowy EL, Clinique i La Mer - z tego co mi wiadomo, jeszcze jeden taki jest tylko w Wawie. Nigdzie więcej. I nie uważam, żeby na tej podstawie można było stwierdzić, że np. Kraków "większym"miastem nie jest. Ogólnie naprawdę cieszę się Twoim szczęściem, fajnie że chociaż ktoś w PL ma dostęp do MACowych sklepów. Tylko nie rozumiem za bardzo, czemu koncern EL dyskryminuje Poznan nie dając tu MACa...

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Też jestem tego samego zdania Poznań znacznie bardziej jest w moim zasięgu niż Warszawa
Tak jak i w moim niestety

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Wklejam jeszcze moje zdjęcia, niezbyt udane.........niestety
Geoniu... padłam na twarz! śliczności. A jak z trwałością?

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
To nie wszystkie moje nabytki, reszta w innym miejscu
Piękne te cienie
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora