Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-28, 14:59   #1622
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hmmm ja kupilam za 39 300ml wody La roche posay i dostalam jeszcze mleczko z LRP 200ml gratis... wiec poszukaj w różnych aptekach bo można złowić perełkę no jasne ze wody sa w sprayu jak dezodoranty ale ta mgiełka jest niezwykle przyjemna!!! lepsza od takiego oblewania się wodą jak w perfumach!!

a ja dzisiaj zakupiłam maseczkę oczyszczająco - odżywczą z dermaglinu i zamierzam dzisiaj wieczorem zrobic sobie parówkę i peeling i nałożyć tą maseczkę. tylko tak sie zastanawiam co sie robi pierwsze- peeling i dopiero parówkę czy odwrotnie??? mam wrazenie ze jak zrobie parowke najpierw a potem peelinguje to mi sie juz pory obkurczają przez wode i ta maseczka mi nie oczyszcza jak nalezy... moze tym razę odwróce kolejnosc i najpierw peeling a dopiero potem parówkę i na koncu maseczke???
może podgrzej trochę peeling? nałóż tyle ile ci potrzeba na małą miseczkę, miseczkę do większej z gorącą wodą i będzie cieplutki
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora