Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-13, 15:34   #30
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: VISAXINUM- czy te tabletki działająna trądzik???

Cytat:
Napisane przez jusa155 Pokaż wiadomość
Visaxinum jest super . Te tabletki naprawdę działają . Efekt jest naprawdę zaskakujący Już po pierwszej tabletce nie wyskakują pryszcze . Zawsze rano budziłam się z nowym pryszczem a od kiedy biore te tabletki stare pryszcze znikają a nowe się nie pojawiają.
ooo...JAKA WSPANIAŁA REKLAMA!!!
caps mi się nie zaciął

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Tym bardziej żal mi młodych ludzi, którzy zostali omamieni natrętną reklamą, szczególnie, że są tańsze supelementy o podobnym składzie.
Nawet nie macie pojęcia jak ta reklama działa mi na nerwy. Wiem co znaczy leczyć trądzik i nie wierzę w cud pigułki bez recepty, dlatego wkurza mnie kiedy ktoś dla kasy robi ludziom wodę z mózgu.
wiesz, a mi juz nie żal, bo w sumie jesli ktoś jest tak naiwny, że
-wierzy w tą durnowatą reklamę,
-nie umie przeczytać składu i porównać ceny z innymi suplami,
-daje się omamić,
-nie szuka skutecznego rozwiązania problemu trądziku, tylko idzie na łatwiznę,
to jest ćwierć mózgiem i niech sobie przepłaca.
Druga sprawa, że apteki zarabiają sporo kaski na tych "naiwnych", więc oby takich więcej- ktoś musi sfinansować mi urlop w tym roku
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2009-07-13 o 15:35
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując