Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-25, 10:08   #2192
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy zużywacie jeden podkład mineralny od początku pudełka do końca bez przerwy?

Ciekawi mnie to, ponieważ zauważyłam, że jeśli zbyt długo używam jednego rodzaju podkładu, to skóra przestaje z nim współpracować i staje się coraz bardziej kapryśna. Jeśli co kilka dni zmieniam podkład, to ten efekt nie jest tak zauważalny. Obecnie używam 2-3 podkładów jednocześnie (AM, Amilie i różne próbki).
Podobny problem mam z maskami do włosów, stosowane zbyt często nie przynoszą tak dobrych rezultatów, jak używane z przerwami.
Niestety ja mam to samo co Ty. Jedyny wyjatek stanowil podklad Lucy Minerals, ktory im dluzej go stosowalam, tym bardziej poprawial mi stan cery i lepiej mi sie go nosilo.

Myslalam, ze to samo bede miala z Uoga , ale niestety przyszly cieplejsze dni i podklad juz sie tak nie trzyma, do tego brzydko schodzi. Ale na jesien, zime,wiosne, wczesne lato bedzie idealny.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
A co myślicie o tych podkładach / pudrach?
Nie sa to typowe minerały, nie przeszkadza mi to, potrzebuje po prostu czegoś na zmianę.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-harmony.html

http://www.makeupalley.com/product/s.../Lumene/Powder


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moim zdaniem jako alternatywa ten puder moze byc ok. Z tego co widze nie ma talku, parafin, silikonow. No tylko te parabeny, ale ja w stosunku do nich nie jestem az tak ortodoksyjna Ja teraz tez jak sie zrobilo cieplej to przerzucilam sie na Iwostina Sensitia Kolo mineralow to nawet nie stalo, ale po takiej przerwie przyjemnie mi sie go uzywa. No i ma 30 SPF

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zamawiałyście ze strony mineralcosmetics.pl? Wrażenia?
Jak długo czekałyście na przesyłkę od zamówienia?
Mają tam system płatności payu?
Mam ochote od nich zamówić parę rzeczy
Tak, kiedys, kiedys tam zamawialam. Swojego czasu mieli dosc konkretna promocje na kosmetyki Lily Lolo tj. na cienie, roze. Przesylka zawsze przychodzila szybko, kosmetyki nie byly rozsypane, pudelka ladne, zadbane, zadnej ryski. Ja osobiscie polecam, tymbardziej ze czesto maja promocje. Choc widze, ze asortyment troche im sie przykroil.

Natomiast odradzalabym w tym miejscu zakupy w sklepie kosmetyki-mineralne. Kiedys zlozylam u nich dosc konkretne zamowienie, pedzel przyszedl w pogniecionym,plastikowym pudelku (nawet nie zadbali o to by go jakos rozprostowac) , podklady byly porozsypywane (zle zabezpieczenie), jeden z cieni byl otwarty i wyprobowany. To przewazylo, ze juz nigdy tam nie kupilam. Strasznie nie lubie placic za rzeczy, ktore ktos sobie otwiera, sprawdza kolory , macza palcami.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-05-25 o 09:53
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując