Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 10:16   #3158
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny czy Era Minerals zniknela juz z rynku? Dzis z moich zbiorow mineralnych wygrzebalam primer, ktorego ani razu nie uzylam Czy ktos moglby zapodac spawdzony sposob na jego aplikacje? Nigdy wczesniej nie baiwlam sie z tego typu kosmetykami.

Z pokora juz chyba NA STALE , ponownie wracam do mineralow, po tym jak plynne podklady ( Avene) doprowadzily moja cere do stanu nedzy i rozpaczy. Jak zobaczylam pod sloncem - pelno zakornikow, pryszcze na brodzie. Juz chyba sto lat tak nie mialam jak teraz.

Do tego odkrylam, ze niestety , ale kosmetyki z Vianka tez kiepsko dzialaja na moja cere. Mialam ten krem normaalizujacy - na pierwsze rzuty fajnie matowil, wygladzal cere. Ale na dluzsza mete wysuszal, twarz mnie gryzla od mineralow gdy jego uzywalam.

(do tego mialam dwa plyny mineralne, krem nawilzajacy, krem do cery tlustej i mieszanej - tez mnie zawsze po nich wypryszcza, jakies czerwone krostki, po micelach mialam podraznione oczy. Tak wiec zuzyje to co mam i Viankowi podziekuje).
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując