Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 19:25   #2982
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Musisz mieć do niego specjalne okulary
i wtedy tusz daje niesamowity efekt

padlaaaaa
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh mam porównanie
Shimmer 004 jest piękny taki nietypowy bo odcień jest jakby wielowarstwowy wrzos ze złotkiem i widać go w zależności od padania światła u mnie trzeba go nałożyć ciut więcej żeby go widać było, ale ja zawsze nakładam brązerki i mam dość ciemną skórę
Shimmer 001- szału nie ma, ciepły, typowy róż, tylko, że rozświetlający, ale gdybym miała kupować raz jeszcze to chyba bym go nie kupiła
Shimmer BB pink- jaśniutki różyk, niby wygląda na twarzy prawie jak biały, ale jak się przyjrzeć to jednak jest różowy- jasny bo jasny, ale jest bardziej widoczny i rozświetlający niż shimmery Diora, efekt lepiej zauważalny, no to już typowy rozświetlacz, shimmery Diora to takie róże jeszcze, ale to już nie
zupełnie coś innego, ale fajniutkie nie mam jednak pojęcia jaki jest odcień bronze bo jeszcze czekam

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------




Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dzięki Dimiti, chyba wezmę brązowe Shimmer Brick; boję się, że Pink będzie za różowy/białawy.
Może ktoś jeszcze coś powie na ich temat?
ja mam pink
po opisach Dimiti i jej poradach wzielam
i nie zaluje
tzn z gory musze powiedziec, ze w sumie z rozswietlaczami doswiadczenia nie mam wiec porownania tez nie.. ale jestem zadowolona z niego.
ladnie sie naklada tym pedzelkiem i trzyma, nie zrobilam sobie nim krzywdy, nie zdarzylo mi sie wygladac jak bombka
efekt jest delikatny, nie rzuca sie tak bardzo w oczy, a jedak widoczny.
jest bialo-rozowawy.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora