Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-24, 20:51   #1641
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Przesłodka emotka!

Kiedyś myślałam o tym, żeby się odrutować i poprawić to, czego za dzieciaka aparat ruchomy mi nie naprostował. Ale jak cały czas słyszę od znajomych aparatek jaki to ból, to stwierdzam, że te moje zębiszcze to w sumie nie są takie złe...

Kupiłaś to 3-szufladkowe pudełko z bajkowymi motywami? Też na nie patrzyłam, ale ono w sumie jest malutkie...
Ja się tydzień temu dorobiłam tej małej drewnianej komódki z Ikei. Załadowałam wszystkie lakiery i okazało się, że zmieści mi się tam jeszcze tylko kilka sztuk...
To nie jest aż tak ogromny ból Po nałożeniu trochę bolało, ale to poboli i przestanie, zwłaszcza że nie było to jakieś straszne. Ja nie mam aparatu ze względu na wygląd, ale dlatego, że miałam zły zgryz + kieł w podniebieniu (stały nie wypchnął mleczaka i zostały oba). Dlatego najbardziej bolało podczas zabiegu odkrywania tego kła na podniebieniu, ale u Ciebie tego nie trzeba będzie robić, więc nie ma się czego bać

Pudełko nie we wzorki, a takie 3-szufladkowe w 3 kolorach Czasem żałuję, że nie mam dostępu do Ikei, u mnie w mieście jest mały wybór szuflado-pudełko-komódek

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Łubudubu, Łubudubu, niech nam żyje Prezio naszego klubu, niech żyje nam!

Drogi Preziu!
Jestem słaba w przemowach, opisach i ogólnie wymyślaniu przeróżnych historii i czuję się lepiej w ilustrowaniu ich, dlatego mam nadzieję, że obrazek mówi wszystko to, czego nie potrafię wymyślić

Poza tym przyznaję się do oszustwa, bo wczoraj siedziałam nad swoim "poprzednim" mani trochę czasu (i nie znoszę zmywać paznokci po jednym dniu), myśląć, że 24 to jeszcze dużo czasu. Niestety, nie Dlatego moje oszustwo polega na zrobieniu lakierowych naklejek, które przykleiłam na moje stare mani Mam nadzieję, że się nie gniewasz

Edit 1243254: Jakby co to przez galaktykę idą rączki, na żywo są bardziej widoczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg manidlaprezia.jpg (51,4 KB, 85 załadowań)

Edytowane przez trufle
Czas edycji: 2012-07-24 o 20:57
trufle jest offline Zgłoś do moderatora