Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-20, 13:01   #1450
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Ojj...super zbiorek Kochana

Powiedz, jak Ci się sprawuje:

Korektor i tusz Heleny Rubinstein?? (Jaki masz numerek korektora?)


Jesteś zadowolona z Podkładów Clarins'a i Clinique?? jakie wrażenia ogólne...konsystencja, trwałość itp.
dziękuję

Korektor HR Magic nr 1 light - przekonał mnie do zakupy przez swoją dużą pojemność 15 ml. Jednak nie lubię płynnych korektorów. Wolę w sztyftach lub w słoiczkach. Mimo wszystko HR sprawdza się. Jest delikatna, nie roluje się, zakrywa cienie. Polecam ją, jeśli ktoś chce wypróbować. Choć mam inne faworytu, jeśli chodzi o korektory.

Tusz koronkowy HR - rewelacja Nie spodziewałam się takiego cudeńka. Tylko ta koronka mi przeszkadza. Jest bardzo delikatna i boję się ją oszkodzić. Stosuję, gdy nie muszę się spieszyć. Bardzo pokręca, wydłuża. Piękny efekt.

Clarins Everlastin to mój nr 1. Świetna konsystencja, nie za płynna, taka masełkowa. Bardzo trwały. Dla mnie obecnie niezastąpiony

Clinique Anti-Blemish solution to istne nieporozumienie. Kupiłam go w D. w ciemno. Zobaczyłam nowość od Clinique, to chciałam przetestować. A do tej pory z C. byłam bardzo zadowolona, to nawet o tester nie poprosiłam. I to był błąd.
Kosztował 125 zł. Zapach jest straszny, jakiś taki alkoholowy, koszmarek. Ponadto jest do skóry z problemami, trądzikowej, a ja mam cerę bez problemów (podkłady nakładam jesienią i zimą, by chronić, a latem i wiosną nie). Dziwię się, że mi konsultantka nie odradziła tego zakupu. Ale trudno. Jakoś go zmęczę.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2011-01-20 o 13:03
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując