Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-15, 17:20   #2350
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Kasiu, dzięki a fotki po farbowaniu (przeczytałam też opis na blogu). Włosy mi się podobają, bardzo ładny kolorek. Mam tylko jedną uwagę - Color Sync kładzie się na dobrze umyte włosy bez odżywki, podsuszone, ale wilgotne. Jeśli kładłaś na włosy be mycia, kolor pewnie spierze się szybciej.

A ja dziś farbowałam Cromatone, w końcu 7.1 i 8.1 pół na pół mniej więcej. Odrost na 6%, reszta na ok.4%, bo trochę zostało mi mieszanki z odrostów, którą wymieszałam z tą na słabszej wodzie. Kolor zdecydowanie ciemniejszy od tego, co miałam, czyli poziomu 8 (fajnie, podoba mi się, twarz jakaś bardziej wyrazista), chyba trochę chłodniejszy (okaże się jutro w świetle dziennym), ale nadal zbyt rudo. Coś jak u Caate. Mam ochotę kupić jakiś niebieski mixton i położyć go na wodzie 3% solo. I tak sobie myślę, że ja potrzebuję chyba farby z podwójnym popielem po przecinku.
Nie cuduj z niebieskim mixem na poziomie 7 i jaśniejszych włosach, bo wyjdą Ci niebieskie i Ci to gwarantuję, bo sama miałam niebieskie pasemko . Lepiej użyć srebrnego do jaśniejszych poziomów.
Uwaga na .11, sprawdź dokładnie co to jest, żeby nie była to zieleń

Kachula82 - Dzięki za fotki poglądowe i "przepis" Z lampą jeszcze widać rudości, dobrze, że Tobie się podoba.
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując