Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pink melon
Wątek: Pink melon
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 21:59   #140
Netcik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

Cytat:
Napisane przez 01beata Pokaż wiadomość
Ja dotrzymuje danego słowa....pismo już jest gotowe, Pozostaje mi zeskanować kilka opinii z forum dla potwierdzenia działania tego procederu. Opisałam pokrótce schemat działania tej Pani ( jest bardzo podobny w prawie każdym przypadku). Drogą mailową do Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Żyrardowie prześlę pismo wraz z załącznikami ( będzie szybciej), Adres mailowy dostępny na stronie internetowej dla zainteresowanych
P.S
Dziewczyny poczytałam jeszcze na temat nowego sklepu militarnego założonego przez Panią Paulinę M- opinie są prawie identyczne.
Nie dajmy się wykorzystywać, walczmy o swoje ...ja straciłam 115 zł i tej Pani nie daruję,

Pozdrawiam,
hej, ja zamierzam nieależnie od skorzystania z zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa i drogi cywilnej powiadomić dodatkowo urząd skarbowy właściwy ze wzgledu na miejsce zamieszkania tej Pani. Podejrzewam, że skoro tak chętnie oszukuje klientów nie ma oporu przed oszustwami podatkowymi. W każdym razie, niech przyjrzą się Jej "działalności".

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Netcik Pokaż wiadomość
hej, ja zamierzam nieależnie od skorzystania z zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa i drogi cywilnej powiadomić dodatkowo urząd skarbowy właściwy ze wzgledu na miejsce zamieszkania tej Pani. Podejrzewam, że skoro tak chętnie oszukuje klientów nie ma oporu przed oszustwami podatkowymi. W każdym razie, niech przyjrzą się Jej "działalności".
acha, jeżeli macie ochotę dołączyć do pozwu zbiorowego czy też zawiadomienia o popłanieniu przestępstwa to piszcie na netcik@wp.pl
Netcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując