Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Teściowa ;(
Wątek: Teściowa ;(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-25, 22:28   #19
Biaszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 22
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez KERA Pokaż wiadomość
Skoro nie możecie się dogadać to ja nadal uważam, że po prostu wyprowadźcie się od niej.
Może teściowa uważała, że to wasze wspólne mieszkanie będzie inaczej wyglądać, że będzie sielanka, a wnuczek was do siebie zbliży. Może okazało się, że jej to zwyczajnie przeszkadza, jest zmęczona np. tym że dziecko w nocy płacze, jest więcej obowiązków a obca dziewczyna kręci się po jej mieszkaniu i jeszcze chciałaby w nim rządzić.
Pewnie każda z was ma swoje racje i gdyby to teściowa założyła tu wątek to współczułybyśmy jej że ma taką synową. Jeśli nie możecie się dogadać to pora się rozstać. Ją pewnie też denerwują wasze pretensje bo uważa że to ona ma rację.
Swoją drogą też się dziwię, że świadomie zdecydowaliście się na dziecko mając taką sytuację życiową, ale każdy ma prawo do własnych wyborów, my tu tylko możemy radzić.
Na szczęscie synuś śpi 0d 20 do 8 rano .
Wiesz, ja uwazałam ją za drugą mamę, ona mnie za córkę, raz lepiej raz gorzej, ale po tym jak zaczęła mnie traktować nie wytrzymuje, do ludzi opowiada co jest źle a co nie, Na początku i do ostatnich tygodni było tak, że jakby mogła to by mi dywaan z kwiatów zrobiła, ale gdy cos nie po jej mysli zaczęłam odpowiadac, zaczęła mnie skresliac, jest typem człowiek bardzo konfliktowego, krzyczy tupie jak małe dziecko i pomimo tego, ze wie iz nie ma racji, prowadzi do nowych konfliktow.
Biaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując