Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-20, 13:35   #395
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wiesz co, różnie typy kształtów są przedstawiane dla mnie squovale to zaokrąglone kwadraty - czyli te co miałam to jakbym sobie zaokrągliła rożki, a ja je miałam wypiłowane z boku po skosie, właśnie jak w pipe. Tyle że ze względu na duży tunel żeby mieć z przodu dość okrągłe łodeczki to musiałam bardziej zjechać boki. Także nie bardzo to przy mojej budowie paznokcia wychodzi. A zdjęcia swoją drogą, kompletnie nie wychodziły tak jak na żywo
noo buteleczka super też
mówisz, że się tak przyzwyczaiłaś? a ja już wcześniej nosiłam choćby migdały ee nie nagła, tzn już chyba kilka miesięcy temu pisałam na wątku, że chciałabym spróbować łódek ale ciągle coś, a to swatche a to jakaś impreza no i tak zeszło, aż w koncu któregoś dnia mnie natchło i tyle
Też prawda, każdy inaczej to odbiera.
Twoje kwadraty były idealne, więc nic dziwnego że się tak przyzwyczaiłam. Chociaż migdały też były ładne. Jeszcze chętnie bym zobaczyła u Ciebie owale, podejrzewam że byłyby boskie.
Nie byłam na bieżąco z wątkiem, dlatego mi to umknęło.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Dostałam stado lakierów od Przyjaciółki jako prezent na urodziny (przedwcześnie trochę ), między innymi nowe Bellki Moroccan Dream i Bellki Happy. Sama sobie też dziś dokupiłam, cudne są!

A tymczasem mam nowe mani, na blogu też jest
A gdzie rodzinna fota?

Coraz lepiej Ci wychodzą stemple, super mani.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
te pierwsze to mi się średnio podobają, takie ni to kwadraty, ni łódki, ni pipki... takie bezpłciowe ale te w holo już lepsze... a najlepsze te w Bell aż mi się zachciało takich u siebie i tego Bell też chcę

popłakałam się
A wg mnie właśnie te pierwsze są lepsze - fajne squovale.

Ben naprawdę powinien mieć swój kanał.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jakieś takie mani mam (kiedyś nosiłam takie w wersji hybrydowej i mi się spodobało ) szkoda tylko, że mega zbąblowało po chwili Musiałam trochę skrócić paznokcie i zjajowić bo buba się zrobiła jakby w środku się porozwarstwiał/napękł nie wiem jak to nazwać. To na pewno przez to, że je pochwaliłam a zafundował mi to 5-miesięczny szczeniak już nie takich małych gabarytów u babci jak tylko widzi kogoś z rodziny to skacze a, że jak na mnie skoczy to jego pyszczek jest już prawie na wysokości mojej twarzy to próbowałam się zasłonić iiii oparł się na moim wskazującym palcu

Pewnie będzie w tym miejscu słabszy, ale może się nie złamie. Może go hardem utwardź na wszelki wypadek?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dziś naklejkowo
Jak porcelanowe filiżanki.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
A ja sobie wczoraj świeżo wyostrzonym Fiskarsem upierd*oliłam cały paznokieć równo z opuszkiem. Wszystkie poszły na zero, nie miałam już jak ratować.
Obyło się bez rozlewu krwi?

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie mani konkursowe, paznokcie już za długie były - wiem tutaj akurat miałam jakiś kryzys kształtowy, ale już pokonany. naklejki stemplowe, poszło całkiem sprawnie
Podobują się. Chociaż fioletowe.


Od wczoraj zastanawiam się jakie mani zrobić i nie mam pojęcia, za dużo pomysłów mam (i dziewic ).
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując