Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 07:00   #458
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asionek31 Pokaż wiadomość
azzis patrze na te fotki i normalnie nadziwic sie nie moge szok inna twarz tylko z tego co udalo mi sie zobaczyc to raczej mialas syfki .......natomiast ja niec nie mam oprocz tych blizn i rozszerzonych porow hmmm juz sama nie wiem na co sie zdecydowac i co z tym robic i czy wogole jest sens

mysle narazie nad tym laserem, kasy sporo , ale jezeli by mialo pomuc naprawde to jestem gotowa dac tyle......tylko , ze informacji jak na lekarstwo jest ........ogolnie malo ludzi sie wypowiada odnosnie poprawy no chyba , ze ja slepa i szukac nie umiem


edit hmmm tak patrze na te fotki i szczerze cera super mam takie male pytanko.....jakich podkladow uzywacie zeby zamaskowac to paskudztwo?? ja zakupilam sobie EL duble wear .....taki zachwalany zobaczymy jak bedzie po nim jutro test choc i tak nie wierze , ze te blizny da sie zamaskowac makijazem bo u mnie zawsze widac te male wglebienia ale moze wy macie na to jakis sposob??

Ja nie uzywam zadnych podkładów.... od początku leczenia Izotekiem maiłam zakaz używania go i taj juz zostało i nie żałuje... uzywam tylko delikatnych brązerów, pudrów w kamieniu......
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując