Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studniówka
Wątek: Studniówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-26, 11:06   #19
AnimowanaAnonimowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Aaa to jak ktoś nie słucha ciężkich brzmień tylko np.:eski to już słucha mało ambitnej muzyki?
Nie rozumiem dlaczego fani czarnej muzyki (?) zawsze uważają się za lepszych
Nie za lepszych. Tylko moim zdaniem to nie jest artysta
Pisanie muzyki i słów, a odśpiewanie czegoś co nie jest własnym dziełem, plus głos przetworzony przez komputer to jest mało ambitna muzyka.
Albo bez przerwy jeden BUM BUM BUM Explosion! BUM BUM BUM i przez 4 minuty tak bez przerwy
Ja nie uważam ludzi słuchających takiej muzyki za gorszych. Po prostu taka muzyka jest mało ambitna i już. A każdy słucha to co lubi. Mnie to nie przeszkadza, ale czasem pomyśleli by o ludziach, którzy nie słuchają czegoś takiego

PS odbiegając trochę od tematu. Warto się czasem zastanowić nad tym. Przynajmniej dwie osoby piszą utwór. Jedna słowa, druga muzykę. Nikt nie wspomni o nich tylko wielką artystką jest ta osoba, która to zaśpiewa. Kurcze, też mi napiszą piosenkę osoby, które się tym zajmują zawodowo, odśpiewam, zrobię furorę, zgarnę za to kasę i będę wielką gwiazdą, będę artystką ! - przez jeden sezon, oczywiście.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
No muzyka z eski, tej zwykłej, to na pewno do ambitnej nie należy. Przecież to same songi z bardzo prostym tekstem (i love you, i miss you, i wanna kiss you, give me your love), muza z komputra, gwiazdka wylansowana na jeden sezon i co w tym ambitnego? Ani tekst, ani wokal, zero przesłania i jak ma się to równać z takimi Pink Floyd (to akurat nie jest ciężkie, ale tak dla porównania) , Metallica czy Iron Maiden?
O to właśnie mi chodziło !

Edytowane przez AnimowanaAnonimowa
Czas edycji: 2011-01-26 o 11:06
AnimowanaAnonimowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując