Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 10:18   #628
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Hej
Bardzo długo zmagam się z ciężkim, ropnym trądzikiem. Póki co jestem już ponad 5 tygodni na Curacne ( francuski odpowiednik Roaccutanu). I powiem tak, zmian ropnych jest mniej, robią się mniejsze. Tylko ale - im bardziej trądzik schodzi, tym bardziej odsłaniają się wklęsłe dziurki. Pytałam pani dermatolog ,czy mogę stosować Lysanel jako krem na te blizny, ale lekarka odradziła, zalecając silniejszy Redermic (i Nutritic jako krem nawilżający).
I tu problem - pierwszy z nich jest kremem przeciwzmarszczkowym - ponoć też ma działać na blizny.Czy rzeczywiście takie blizny to dobre zastosowanie dla tego kremu? Tylko czy jest jest to zbyt silny kosmetyk? Nie chcę uzależniać skóry od tego,z wątków które przejrzałam poleca się go osobom w wieku 25+ (sama mam 21 lat). Inna sprawa - cena - czy jest jakiś jego tańszy odpowiednik? Jeśli nie ma, mówi się trudno.
I z tym Nutriticiem - czy jest też jakiś tańszy krem o tym samym działaniu ? Kiedy w miesiącu wydaję ponad 230 zł na leki, ciężko mi wydać kolejne pieniądze na coś, co może byc przereklamowane albo nieodpowiednie dla mnie.
Dzięki z góry za pomoc
__________________

Once I wanted to be the greatest


Edytowane przez Sophie86
Czas edycji: 2007-09-27 o 16:27 Powód: skleroza
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora