Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomadkomaniaczki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 08:27   #658
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Senna34 Pokaż wiadomość
Naprawdę warto, cena faktycznie wysoka,ale efekt jest tego wart. Mówię to po raz pierwszy, a mam szminki i błyszyki Chanela , Diora , Guerlaina i niekoniecznie cena oddaje jakość- w wielu przypadkach naprawdę się zawiodłam
A YSL naprawdę stworzył coś świetnego, przede wszystkim produkt jest trwały, nie jest to z kolei typowy wysuszacz, ściągacz ust jak typowe trwałe szminki, gdzie po godzinie miało się ich dość. Usta się błyszczą, kolor trwa, jest komfort w noszeniu. Daje efekt błyszyka,ale się nie zjada i nie wyjeżdża poza kontur, co zwykłym błyszczykom się zdarza. Trudno mi nawet opisywać ten produkt, niech moją opinią będzie to, że kupiłam 3 kolory!! w życiu nie zrobiłam czegoś takiego, żeby kupic 3 kolory jedego produku
Cena rzeczywiście jest wysoka ale jestem w stanie zapłacić tyle za coś, co jest dobrej jakości, a takie na pewno jest bo nie spotkałam się jeszcze ze złą opinią na temat tego produktu Uwielbiam pomadkę YSL Rouge Volupte i również była droga ale nie żałuję ani złotówki na niej wydanej bo jest rewelacyjna:l ove:
Już nie mogę się doczekać jak kupię ten bajer Jeszcze raz, dziękuję za opinię

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma może, któraś z was ta nową szminkę z l'oreala Rouge Caresse? Widziałam ją w rossmannie ostatnio, ale nawet ceny nie było. Na allegro znalazłam w cenie 37 zł, ale tylko jeden kolor. Przypomina mi trochę rouge volpture z ysl.
Pisałam o nich kilka postów wcześniej. "Macałam" je w Rossmannie kilka dni temu. Miałam na nie chrapkę ale po zrobieniu swatchy, zrezygnowałam z tego pomysłu. Dla mnie są za mało napigmentowane, a że ja lubię mieć mocno podkreślone usta więc dałam sobie z nimi spokój Konsystencją przypominają mi już słynne Lip Butter z firmy Revlon chociaż nigdy nie miałam ich w ręku ale naooglądałam się przeróżnistych filmików i swatchy na blogach urodowych. Opakowanie tej pomadki jest bardzo ładne i początkowo chciałam ją nabyć ale jak już pisałam, dla mnie dają za mało koloru i to je kompletnie dyskwalifikuje
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując