Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-18, 09:53   #2164
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 237
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
o jeju chciałabym kiedyś mieć tak chłodne w słoncu jak Ty masz
świetny kolor choć dla mnie troszkę za ciemny , ale jak włosy pięknie się błyszczą

dziękuję za odpowiedz chyba spróbuje coś z Alfaparfu tym bardziej ze miesza sie 1:1,5 a moje włosy mam wrazenie ze te farby piją

Tutaj małe pytanie do Was. Włos mi się cały spłukał do tego ten olbrzymi odrost ciemniejszy od reszty.. patrząc na moje włosy powinnam najpierw te poniżej odrostu napigmentować naturą i dopiero potem bawić się w mixy czy użyć od razu np farby 6.21 na całość od góry??
co bym nie położyła to żótciaki mi wychodzą- rozjaśniły mi się chyba przez użycie (dwukrotne )wody 9 %..

zdj. 1 i 2 w cieniu"
3 w słońcu
4 mała inspiracja
wow jaki Ty masz odrost Jak sobie z nim radzisz? nie wkurza Cie? (podziwiam)
Ja z autopsji wiem, że jak chcesz żeby farba lepiej chwyciła to będzie lepiej jak pofarbujesz te jasne włosy (poniżej odrostu) naturą (o ton jaśniejszą niż chcesz ostateczny kolor!!!) a za jakiś czas konkretnym odcieniem który chcesz na całość.
Na moim przykładzie: Po dekolorze (który robiłam na 6%) włosy czym bym ich nie pofarbowała to wypłukiwały sie do rudości i złoci, farba wychodziła bardzo jasno o 1-2 tony.(do 3 myć) Ponad miesiąc temu pofarbowałam sobie naturą i teraz już odcieniem który chce i włosy mi tak wchłonęły farbę, że wyszło za ciemno- gdybym wiedziała że natura tak przyjmie farbę to zrobiłabym o ton jasniejszym i będzie kuku jak okaże się że teraz nie bedzie sie wypłukiwać

Dodaje zdjęcie w sztucznym, świetle, żeby nie było że sobie wymyśliłam że są bardzo bardzo ciemne :P bo poprzednie fotki tego nie pokazują...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0321.jpg (28,1 KB, 93 załadowań)
Veroniqe22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując