Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-03, 10:15   #1801
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Czesc! Mozecie mi wytlumaczyc czym sie roznia filtry apteczne od tych drogeryjnych (typu nivea, garnier, bielenda i inne drogeryjne firmy) ? Jest jakas glowna roznica miedzy nimi (poza cena), czy trzeba patrzec na sklad kazdego filtra indywidualnie? Bo ja jakos nie moge sie dogadac z filtrami aptecznymi (La Roche Posay Athelios XL 50, Ivostin 50), a te drogeryjne spisuja sie swietnie, nie warza sie, da sie na nich zrobic przyzwoity makijaz, nie biela az tak. Jedynie jak dostaja sie do oczu to szczypie, czego przy aptecznych nie mam w ogole. Nie wiem czy przy kuracjach kwasami, antybiotykami albo retinoidami moge zaufac tym drogeryjnym, czy szukac mimo wszystko "idealu aptecznego"?

I jeszcze jedno, ktore z japonskich filtrow polecacie? Albo innych, ktore sa wg Was lepsze od tych europejskich? Sa na tyle dobre ze warto zamawiac w ciemno bez probek i placic wiecej niz za inne?
Ja mam ten i bardzo go sobei chwale jak na razie:

Missha ALL Around Safe Block Waterproof SUN Milk
Uzywam do miesiaca, wiec lato przd nami. Nie bieli (ale ja jestem bardzo blada wiec nie wiem jak bedzie jesli ktos ma ciemniejsza skore), nadaje sie pod makijaz i wchalnia sie do matu.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora