Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-09, 17:57   #1577
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No tak, ale przy zdawaniu innych przedmiotów uczyć się juz trzeba.
Może przy polskim to niekoniecznie, ale pozostale przedmioty na pewno tak. A z polskiego tez fajnie sla samego siebie byc oczytanym a nie na samych streszczeniach jechać-maturę można na nich zdać, ale fajnie znac ksiązki, lektury.
Ja odkąd studiuje nie mam czasu na przeczytanie fajnej książki, a tak bym coś przeczytała.
z polskiego niekoniecznie ale mi polski bardzo dobrze poszedł z niemca zdawałam jeszcze i geo i też nie najgorzej wyszło z wyniku matury jestem zadowolona szkoda że wosu nie zdawałam bo by mi się przydał jak na uczelnię składałam ale jednak poszłam na zaoczne więc nie zwracali na to zbytnio uwagi a wtedy podobno wos był trudny i narzekali znajomi

śmieszna sprawa z tymi maturami 30% a z egzaminu zawodowego z części praktycznej 75% niezła różnica ale to dobrze bo przynajmniej odpadnie troszkę tych "fachowców"

czasami fajna lekturka na studiach mi się trafi ja w ogóle wybrałam sobie specjalizację taką co mnie bardzo interesuje i lubię takie rzeczy czytać to najważniejsze wtedy nauka przyjemna jest

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-04-09 o 18:00
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora