Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Test Therm Line - dyskusja ogólna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-13, 21:45   #96
agusia0584
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 495
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
ok rozumiem, ale tak jak napisałam wcześniej... mnie się osobiście zrobiło niefajnie skoro jestem recenzentką, a nagle czytam opinię:

"Zero uczciwości tak naprawdę, co widać po blogach"

Nie wiem w takim razie co miałaś tu na myśli, ale generalnie już nie chcę wiedzieć...


poza tym nie dziw się reakcji kogoś kto włożył dużo pracy i energii, żeby inni wchodzący na blog mogli sprawdzić rzetelność i 100% opisu jak do tego doszło, że schudły, skoro w ten właśnie sposób traktujesz te opisy...

i na koniec dodam tylko od siebie, że jak najbardziej jasną sprawą jest dla mnie, że masz wątpliwości i chcesz o nich napisać zanim wydasz pieniądze na produkt, ale w moim przekonaniu jak czytałam Twój post, to na dzień dobry zabrzmiał on wyśmiewczo i ironicznie, bo używanie dokładnie takiej formy:

"niesamowitym" wynikom
Znaleźli chętnych na "testowanie"
to w zasadzie był "konkurs z nagrodami"

to skoro efekty są niesamowite, test był testowaniem produktu i ostatecznie za nasze zaangażowanie i poświęcony czas na rzetelny opis zażywania tlf dostałyśmy preparaty w podziękowaniu, to czemu ujmujesz to w cudzysłów? Ten właśnie cudzysłów nadał Twojej wypowiedzi charakter jakbyś chciała napisać (że coś zostało rzekomo przekazane)...

podsumowując dla mnie Twoja wypowiedź brzmiała tak jakbyś nagle chciała wszystkich zbuntować przeciwko... bo było wielkie "testowanie" z "niesamowitymi" wynikami i dziewczyny miały "konkurs z nagrodami"... brakuje jeszcze tylko dodać Ha Ha Ha... poważnie - ja w taki właśnie sposób odebrałam Twój post - może jestem jedyna i być może się mylę, ale przeczytaj na spokojnie swoją wypowiedź z perspektywy osoby trzeciej proszę....

a jeżeli chodzi o preparaty, które otrzymamy od firmy w nagrodę to moja opinia jest taka, że inne dziewczyny zakładają wątki, malują paznokcie i na koniec dostają produkty do makijażu za 500zł - czemu mu nie miałybyśmy zostać nagrodzone za naszą pracę i determinację? Czemu organizator nie miałby docenić nas, dając nam te produkty, skoro przeszłyśmy długą drogę i włożyłyśmy w nią dużo energii?


a w tym moim "po pierwsze" to taki mam już styl pisania po prostu.... jak chce coś wypunktować, to piszę po pierwsze... po drugie... itp., inni stosują "*", a jeszcze inni "-"... przepraszam jeśli moje "po pierwsze" Cię uraziło...

EDIT:

Aha i jeszcze chciałam napisać jeśli chcesz jakieś konkretne porównanie...

półtora roku temu rozpoczęłam półroczne odchudzanie do ślubu:

Byłam na Dukanie (początkowo, potem wprowadziłam inne składniki, ale starałam się zachować część nawyków z diety)
i dużo ćwiczyłam (myślę, że porównywalnie do tego jak teraz przy Therm Line )

udało mi się wówczas (nie pamiętam tak całkiem dokładnie) zrzucić około 5kg

czyli pół roku, ćwiczenia + dieta = -5kg

w tym momencie nie stosowałam żadnej diety (w między czasie miałam tylko postanowienie postne niejedzenia słodyczy) i dużo ćwiczyłam i z Therm Line w przeciągu dwóch miesięcy schudłam 7,3kg

czyli dwa miesiące, ćwiczenia + Therm Line (brak konkretnej diety) = -7,3kg

to takie w miarę rzetelne porównanie mam nadzieję, że pomocne przy podjęciu decyzji, ale oczywiście trzeba wziąć poprawkę, że różnie to u różnych osób bywa.... jak widać po blogach gdzieniegdzie TLF nie zadziałał niestety... jeśli się zdecydujesz na zakup, to trzymam kciuki, żeby w Twoim przypadku okazało się skutecznie

powodzenia!


ponad 7 kg???????

wow super klask i:

wygrałam te tabletki, i czekam juz z niecierpliwościa na nie. Mam nadzieję że u mnie tez takie efekty będą. Zazdroszczę Ci hihi

Teraz biorę coś innego i w tydz 2 kg zrzuciła, ale są to dość mocne tab i chce je odstawić bo źle się czuje po nich i straszna zołza jestem
__________________
agusia0584 jest offline Zgłoś do moderatora