Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Test Therm Line - dyskusja ogólna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-14, 00:41   #97
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

To może i ja zabiorę głos....
Odchudzam się od wakacji 2011r.
Do testu przystąpiłam w trakcie całego tego odchudzania, tak więc nie zmieniłam nagle nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej. Mam mniej więcej tę samą od początku mojego odchudzania. Mało tego, w pierwszych tygodniach testowania ThermLine przestałam chodzić na siłownię ( skończył mi się karnet, a zabrakło siana na nowy ), gdzie wcześniej ćwiczyłam tam kilka razy w tygodniu po 2-3 godziny.
Więc wydaje mi się, że moja opinia jest obiektywna: therm line pomaga schudnąć, bo podczas jego testowania, chudłam dużo szybciej, o czym świadczy z resztą wynik.

A tak z innej beczki, różne środki różnie działają na różnych ludzi. Proponuję zatem może zakup preparatu "na próbę" i zobaczenie, czy na Ciebie również będzie działał?

Pic na wodę, konkurs z nagrodami? wydaje mi się, że niezupełnie tak to miało być. Ja to traktuję jako miłe zakończenie akcji z Therm Line, a dziewczyny, które pojadą na sesję ( w tym ja ) w pełni zasłużyły na nią. Można to też potraktować jako niejakie podziękowanie za aktywny udział w teście.

A jeszcze dodam, znajoma z mojego polecenia bierze Therm Line i pierwsza jej opinia jest taka, że ma dużo więcej siły, chęci do ćwiczeń, dłużej może rowerkować itp. Therm Line to suplement WSPOMAGAJĄCY odchudzanie, nie odchudzający. I chyba w sumie to jest zdanie-klucz do tej dyskusji.


---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

A jeszcze warto dodać, że podczas trwania testu były święta i jak przypuszczam- nie jedna z dziewczyn sobie w te dni pofolgowała. Ja np. nażarłam się ( powiedzenie najadłam byłoby nie na miejscu ) jak prosie
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora