Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-11, 11:32   #2793
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

U mnie przetłuszczanie z wiekiem się nasila. Najlepiej jest, jak stosuję minimalistyczną pielęgnację, bez filtrów i kwasów, tylko lekkie sera i mogę twarz matowić raz dziennie. Tylko że wtedy mam masę zaskórników, na które działają tylko kwasy - te z kolei zaburzają barierę skóry, wymuszają cięższą pielęgnację i stosowanie filtrów. No i tak się kręcę w kółko
mogę sie pod tym podpisać moja kondycja skóry pod względem jędrności, nawilżenia i blasku ulega dużej poprawie przy delikatnej nieprzesadzonej pielęgnacji, ciągłym nawilżaniu i stosowaniu ser. Tylko wtedy po dość krótkich czasie buzia mi się zanieczyszcza więc regularna(i dość częsta) eksfoliacja jest konieczną, a na kwaszonej buzi filtry wyglądają jeszcze gorzej niż normalnie. Ultra lekki LRP to dla mnie smalec i nie nadaje się pod makijaż. Nałożony nawet w nieprzepisowej ilości sprawia się podkład się warzy I jak żyć panie...

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała emulsji Solecrin spf 50+ Iwostinu? Mam okazję zakupić ją w bardzo atrakcyjnej cenie, ale opinii o niej jest jak na lekarstwo
nie polecam żadnego filtru Iwostinu, nawet spf30 smuży, bieli, wchodzi w każdą linię, zapycha Wersje do twarzy w moim przypadku nie nadawały się nawet do rąk
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora