Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 05:02   #2818
Post_Blue
Rozeznanie
 
Avatar Post_Blue
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Teoretycznie spf 30 blokuje ok. 97% UVB, spf 50 - ok. 98%. Niewielka różnica Problemem jest ochrona przed UVA, a ta może wygladać różnie. Wszystko zależy od właściwości konkretnego kosmetyku. Są już filtry, które mają ochronę w różnych zakresach na tym samym poziomie (np. Biodermy).
Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny.
To LRP strasznie drogie, a mam jeszcze w zapasach Ziaję Med i ten Uriage, ale może warto zainwestować niż później wydawać pieniądze na usuwanie przebarwień. Może jak zbierze mi się jakieś zamówienie większe to zamówię Post_Blue w "Twojej" aptece (ma od Ciebie namiary
Mentha, tak, tak, to był skrót myślowy dążący do tego, co Ty napisałaś

MariaFrancesca, to chociaż tę Ziaję sobie odpuść, lepiej dmuchać na zimne i nie narażać Maleństwa na ewentualne działanie filtrów estrogenopodobnych. Myślę, że masz rację, bo przy karmieniu piersią wysokie stężenia kwasów są przeciwwskazane. Wiem, że masz teraz dużo wydatków, wyprawka itp, ale w ostatecznym rozrachunku, usuwanie plam wyjdzie znacznie dro zej. Ja zebrałam w zeszłym tygodniu listę zachciewajek od Mamy i znajomych i świeży Antek już czeka
Post_Blue jest offline Zgłoś do moderatora