Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 18:41   #3548
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Moje mała kolekcja:
  1. Sylveco - Balsam myjący do włosów z betuliną
  2. Sylveco – Arnikowe mleczko oczyszczające
  3. Sylveco – pomadka z peelingiem
  4. Sylveco – pomadka z peelingiem
  5. Sylveco – lekki krem brzozowy
  6. Vianek – nawilżający krem do twarzy na dzień
  7. Vianek – nawilżająca emulsja myjąca do twarzy
  8. Biolaven – żel myjący do ciała
  9. Biolaven – balsam do ciała
  10. Biolaven – balsam do ciała
  11. KTC – woda różana
  12. Glinka biała anapska
Balsam myjący do włosów nie jest obecny na zdjęciu, gdyż od prawie dwóch tygodni gości w mojej łazience i cudownie działa na moje włosy i skórę głowy. Używam go na zmianę z Alterra - Migdały i jojoba dla wrażliwej skóry głowy. Lekki krem brzozowy – cudo, tyle mogę powiedzieć. Arnikowe mleczko oczyszczające i nawilżająca emulsja myjąca do twarzy, to dopiero początek naszej wspólnej drogi, ale zaczynamy się lubić, arnikowe używam wieczorem, emulsji rano. Oba produkty Biolaven są dla mnie idealne, a balsam obłędnie pachnie. Co do glinki na razie nie mogę się wypowiadać, użyłam jej raz na twarz, jest ok, więcej będę mogła powiedzieć po dłuższym jej stosowaniu. Planuje ją także nakładać na skórę głowy, zobaczymy co z tego wyjdzie. Woda różana, jak dla mnie, pięknie pachnie, zostawia miłą w dotyku skórę, stosuje rano w celu przemycia twarzy.
Pomadka z peelingiem, nie wiem jak moje usta funkcjonowały bez niej
Na testy nadal czeka krem na dzień (Vianek)

Dzięki wielkie za wszelkie rady!! Bez Was nie wiedziałbym od czego zacząć

Na zdjęciu moja mała kolekcja


Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Ja już zgłupiałam z tymi Balsamami do ciała Sylveco, Biolaven i Vianek. Byłam na dermokonsultacjach i Pani mi doradziła nie używać do brzucha w ciąży niczego co jest perfumowane, a z Sylveco tylko brzozowy balsam nie jest, za to ten z miętowym zapachem już jest, a mnie ten zapach tak bardzo się podobał Mi nawet po oleju z pestek winogron na brzuchu krostki wyskakują Teraz mam z kiełków pszenicy zimnotłoczony, może będzie lepiej.
Kochana, a jak te krostki wyglądają? Czy znikają, czy masz je cały czas? Czy swędzą? Jeśli tak to uważaj, bo jak to są takie krostki z czerwonymi punkcikami, to tak się właśnie zaczynają rozstępy. Bardzo fajny jest krem Beta skin, poszukaj sobie o nim. Wg mnie balsam Sylveco jest słaby, ale wiem że chwalą go osoby z suchą skórą, do mnie kompletnie nie przemawia, ten z miętą też, moim zdaniem wysuszają jeszcze bardziej skórę. Co do parfum, to kolejne sianie mitów, niektóre parfum nie są szkodliwe, ale olejki eteryczne przenikają do krwiobiegu i jak jest wyższe stężenie w kosmetyku, to mogą nie być obojętne dla płodu.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-05-27 o 18:43
Korah jest offline Zgłoś do moderatora