Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-28, 14:21   #3553
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja mam kolor 01, neutralne tony, bez różu.
Mam takie samo zdanie co do opakowania - tandeta a do tego brzydka
Uważam, że jest za gęsty, ja mam kłopot z dokładnym jego rozprowadzeniem, bo trzeba dość mocno trzeć skórę, która akurat pod oczami jest bardzo delikatna. Na krycie pod oczami nie narzekam, choć faktycznie nie ma szału. Natomiast do tuszowania drobnych niedoskonałości cery to już w ogóle się nie nadaje, bo podkreśla wszystkie ubytki skórne i małe strupki.
Mi natomiast brakuje tego efektu rozświetlenia, o którym Ty piszesz, że go masz . W moim przypadku skóra nie jest tak świeża jak po użyciu innego korektora. Zbieranie się w zmarszczkach też obserwuję, a w dodatku trudniej jest w przypadku pixie to zniwelować - przy korektorze couleur caramel wystarczy "przeklepać" palcem okolice pod oczami i korektor znika z załamań skóry. Z pixie się to nie udaje a jak zaczynam mocniej trzeć to kosmetyk po prostu znika.
Nie miałam okazji używać starej wersji, ale ta jest kiepściutka.
Fajnie, że również wypróbowałaś ten korektor i masz podobne przemyślenia, co moje, bo już się bałam, że może ja mam jakieś dziwne wymagania
Właśnie dla mnie najgorsze jest włażenie korektora w zmarszczki i byłabym w stanie jeszcze to przeżyć, ale co to za korektor, który przy próbie roztarcia tego co się zebrało w załamaniu traci swoje krycie U mnie występuje efekt rozświetlenia i jedynie on mi się podoba w całym tym korektorze.
Wypróbuje za to korektor Couleur Caramel, skoro go polecasz, bo mam wrażenie, że wszystko będzie lepsze niż Pixie

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Dziewczyny a co polecacie z Saisony, bo nie potrzebnie wlazłam na ich stronę i wszystko mi się podoba Napiszcie coś proszę o ich produktach, bo siedzę i dumam i nie wiem z czego by tu zrezygnować, bo najchętniej wszystko bym przetestowała
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora