Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki jest najlepszy podklad do cery BARDZO WRAZLIWEJ z niedoskonalosciami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-08, 19:19   #4
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Jaki jest najlepszy podklad do cery BARDZO WRAZLIWEJ z niedoskonalosciami

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Stosowalam mineralne VIchy, BareMinerals VIchy porazka... BareMInerals podraznial mi,spowodowal zaczerwinienia -uwidacznial pory,zaskorniaki,niedosko nalosci -bardzo nietrwaly,-skora po nim wyglada tepo ,czego niecierpie !!!-nie nawilza ,przez dluzszy czas go stosowalalam ,on odpada ten Vichy tez ,o pseudo mineralach nie ma co mowic to na pewno odpada
Ja nie mam na myśli pseudominerałów typu: mineralny podkład Vichy, mineralny podkład IsaDora, mineralny podkład Maxactor, mineralny podkład Bourjois i innych produktów z niższej półki.
Chodzi mi o iście mineralne produkty, złożone z samych mineralnych składników, firm takich jak: Lumiere, Sweetscents, LaurEss, Lily Lolo, Lucy Minerals, Silk Naturals, Meow etc.

Jeśli nie powiodło Ci się z BareMinerals, szukaj dalej Sama miałam chwile zwątpienia - zaczynałam od EDM, przetestowałam już produkty kilku firm, przebrnęłam przez różne formuły i... znalazłam ideał
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik

Edytowane przez dottoressa
Czas edycji: 2011-04-08 o 19:21
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując