Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wielbicielki żeli p0d prysznic :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-17, 04:38   #3270
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Andzia _27 Pokaż wiadomość
edyta29 jaki ogromny zestaw, to zes nam tu zaszalala z zakupami juz nie moge sie doczekac kiedy ten twoj sliczny zbiorek wstawisz.
Może nie bedzie tak źle i cie nie udusi
a no zaszalałam ale jak miałam pochowane po pudłach to nawet nie wiedziałam że tyle jest

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Edyta: żel w 7-8 dni?


Ja ostatnio zużyłam ziołowy żel Fitomed.
Teraz w użyciu mam głównie miętową Luksję (fajny po bieganiu czy rowerze), olejek FlosLek Emoleum i TBS Shea
Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Żel w 7-8 dni? Szaleństwo i rozpusta. Nie wiedziałam, że w takim tempie zużywasz.

U mnie zaczął się sezon przyśpieszonego zużywania żeli. Dzisiaj jest taka duchowa, że musiałam po powrocie do domu wziąć ponownie prysznic.
tak 7-8 dni ale tylko YR 200ml inne żele zużywam dużo dłużej

Cytat:
Napisane przez m o r e n a Pokaż wiadomość
hej
dołączam do miłośniczek żeli pod prysznic
moi ulubieńcy to żele firmy Balea - te zapachy -kocham
obecnie jestem w trakcie zużywania Palmolive warm vanilia i Radox wanilia i imbir, a w kolejce czekeją Lirene żel+oliwka z ryżu i żel+oliwka z mango .
witaj

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
o mamo 48 żeli czekam na foty



ee żel w 7-8 dni szczególnie teraz to nic szczególnego ciepło jest człowiek się myje częsciej Zresztą, żele z YR są strasznie nie wydajne.
dogoniłam a pewnie nawet przegoniłam Hosenke a nie chciałam
dokładnie żele YR te po 200ml są bardzo niewydajne ale uwielbiam ich zapachy

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
u mnie też żel idzie średnio w 10 dni, w cieplejsze dni nie wiem,bo nie liczyłam ale już cieszę się,że będę mogła coś pozużywać. dziś na 100% skończę palmolive orchidea a co otworzę ? jeszcze nie wiem
dla mnie to normalne zużyć szybko żel poza tym każdy zużywa jak zużywa jak np. ktoś myje się 2 razy dziennie to wiadomo że żel szybciej schodzi a u mnie tak jest poza tym ciepło się robi więc częściej sie trzeba myć

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
wow jednym słowem ,zaszalałaś

ja zaczynam przed wyjsciem z pracy "cichaczem"się pożelować ubieram i siuup na powietrze.a duchota masakryczna


tak polecacie te zele Balea ,ze chyba wezmę i je kupię.Tylko njapierw musze polukać u siebie mozę gdzieś znajdę
czemu "cichaczem"
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora