Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 19:31   #4958
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dzisiaj prezentuję wam moje zestawienie paznokciowe. Generalnie nie ma czym się chwalić, ale ostatnie wstawiałam chyba w marcu.

Jaki stan - widać na zdjęciach. Na dzisiejszym zdjęciu na paznokciach mam położony lakier matowy na bezbarwnego shellacka, który kładłam jakieś 3 tyg temu więc te dziwne półkoliste bruzdy to odrost

Zasłonięty paznokieć to ten z zastrzałem, na który w końcu pomógł octenisept . Jednak opuchlizna spowodowała mocne wgłębienie w paznokciu (widzę, że rośnie pod wałem już normalnie więc mam nadzieję, że nie będzie zniekształcony) więc to zakryłam, nie chcąc was straszyć .

Jak oceniam olejowanie? Już pisałam, że spodziewałam się więcej. Skórki nadal suche, paznokcie też. Pomalowane wyglądają ok, ale zawsze dobrze wyglądały z lakierem.

Przestałam tak dużo wlewać olejek pod paznokieć, robię to tylko jak wydaje mi się że jest bardzo sucho i naprawdę w niedużych ilościach. Wydaje mi się, że to utrwaliło mi przyrost, który mniej się cofa i odrywa (pisałam kiedyś, że mam wrażenie iż taka nasiąknięta olejkami skóra pod paznokciem jest bardziej nietrwała).

Położenie shellaca też chyba pomogło - wystarczy spojrzeć na zdjęcia z lipca i obecne.

Z olejków teraz używam tylko Solaroil CND i Alterrę Brzoza i Pomarańcza w starym składzie (jojoba na 2 miejscu).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg olejowanie_efekty.jpg (119,6 KB, 115 załadowań)
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora