Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-11, 12:32   #2787
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czy tylko mi tak strasznie Wizaż zamula

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kochany

Jak będę mieć warunki, to wezmę od razu dwie sztuki kotełów, żeby się nie nudziły
Ja juz myśle nad kolejnym,tylko moje małe mieszkanko nie ogarnie takiego tajfuna w postaci dwóch gałganów
Chyba,że bedzie podobny do Zygmunta to wtedy prześpi całe życie



Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dobra decyzja A czujesz kondycyjnie różnicę między Alfa 11.21 na wodzie 10,5% a 12%?

Ja najchętniej bym tylko odrost robiła bez malaksowania, zależy mi bardzo na kondycji
Nie czuje żadnej różnicy
Dlatego czasem robie na 12 a czasem na 10,5 nie przywiązuje do tego wagi
Ja ostatni raz malaksowałam jak pierwszy raz robiłam Alfa,a tak to nie robie tego,bo zwyczajnie mi sie nie chce


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie znam jej A ma gdzieś jakieś normalne fotki bez masy fotoszopka? Ciężko tak naprawdę sobie wyobrazić jak ona faktycznie wygląda. Alina Rose na blogu i YT jak bogini wygląda, a w realu i na zwykłych fotkach jak szara mysz. Światło robi ogromną różnicę...

A z czym się nie zgadzasz?
Podoba mi sie na zdjęciach, tak po prostu i rysunki ma ciekawe
Aline widziałam na zdjeciach takich własnie prywatnych i faktycznie nie ma takiego wow jak na kanale czy blogu Normalna dziewczyna i juz

Mam wrażenie z jej postów,że jest przeciwniczką sls i sles, mikstura z mąką ziemniaczana tez do mnie nie premawia,ale własnie spróbowałam jej metody z olejowaniem na mokro, zobaczymy co z tego wyniknie.
Całego bloga jeszcze nie przeczytałam wiec nie wiem co tam jeszcze jest napisane, mówie narazie o tym co zdązyłam przeczytac



Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ta wersja zaciekawiła mnie najmniej i ją odrzuciłam od razu. Kokos na naszych włosach pewnie zrobiłby puch, a tamanu mam odlewkę: to zielony śmierdziuch na pryszcze i opryszczkę
Ja nie mialam do czynienia z olejem z Tamanu dlatego jestem go ciekawa
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora