Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 13:42   #4194
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez yelen Pokaż wiadomość
Tak, Lumiere ma dość "ubogi" skład - nic nie powinno zapychać: Premium Grade Serecite (Colorless Mica), Titanium Dioxide, Avena Sativa, Zinc Oxide, Iron Oxide, Magnesium Stearate

Wcześniej uzywałam minerałów EDM, ale ze względu na potencjalnego zapychacza (Lauroyl Lysine) i marne krycie, zmieniłam na Lumiere. Lumiere bardzo sobie chwalę i odkąd przerzuciłam się na minerały, z moja cerą jest nieco lepiej - nie wyobrażam sobie powrotu do podkładów w płynie.

W Twoim BB kremie Clinique widzę dimethicone - zapycha mnie niestety:/ Poza tym ja niestety potrzebuję mocnego krycia, BB kremy kryją zbyt delikatnie.
Hej,
no musze ci powiedziec, ze jak na BB to ten Clinikowski kryje calkiem niezle, ja tez mam blizny potradzikowe, ktore lubie czyms przymaskowac albo jezeli juz mam jakiegos wielkiego patalacha na buzi to maskuje go korektorem i tyle. Ten Lumiere wyglada skladowo dobrze i jezeli nie zauwazylas po nim zapychania to zostan przy nim, ale i tak na twoim miejscu zrezygnowala bym z tlustych aptecznych SPFow. Jezeli w tych twoich mineralach jest 20 to do pracy przeciez wystarczy, a jak idziesz na plaze to wtedy jakis silniejszy filtr. Duzo przebywasz na dworze w ciagu dnia?
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora