Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle Hakuro
Wątek: Pędzle Hakuro
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-27, 19:58   #498
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Cytat:
Napisane przez acontradanza Pokaż wiadomość
Posiadam kilka pędzli od nich, według mnie godny polecenia jest na pewno h51 do podkładu, h55 (bodajże) duży do pudru, h85 który wymieniłaś i h74, aczkolwiek z niego korzystam okazjonalnie, gdy reszta jest brudna Myślę,że musisz sama przetestować ogrom pędzli tak jak wiele z nas aby spotkać te swoje jedyne i ulubione, gdyż zdań i opinii jest tyle ile nas...
Cytat:
Napisane przez figaria Pokaż wiadomość
Chciałabym zakupić najbardziej potrzebne mi pędzle do makijażu oka. Zastanawiam sie nad 4 pędzlami, ale mam pewien dylemat:

1) do nakładania cieni h70.
2) do nakładania cieni w kącikach zewnętrznych i wewnętrznych oraz do rozcierania kreski h80 czy h76 czy h78?
3) do brwi i robienia kreski h85.
4) do rozcierania cieni h74 czy h77?

Czy myślicie, ze taki zestaw jest dobry? I proszę doradźcie które pędzle wybrać w punkcie 2 i 4. Mam zwykłą powiekę, nie bardzo dużą ani też nie małą, ale z opadającym delikatnie powiekami. Chciałabym dokonać dobrego wyboru, żeby pędzle służyły mi długo.
Zgadzam sie z przedmowczynia. Mam h76 i wyglada rachitycznie, ale nic mu nie jest. Jest swietny do kacikow i nakladania cieni w zalamanie, choc w zalamanie lepsza jest kulka od kozlowskiego.
Z pedzli do rozcierania mam h79 i h77. Moim zdaniem bardziej uniwersalny jest h79. Innych do oczu z hakuro nie mam.
m
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując