Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Malować się czy nie, jak myślicie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-04, 20:10   #85
Ender
Wtajemniczenie
 
Avatar Ender
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 610
Dot.: Malować się czy nie, jak myślicie.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
no jak to nie, przecież ty sama uważasz, że kobieta profesjonalista ma mieć wyrównany koloryt cery bo inaczej nie jest zadbana, higieniczna i ogarnięta.
Gratuluję wyobrazni w wymyślaniu rzeczy których nie napisałam.Widzę że chociaż jedna cecha rozwinęła się u ciebie hojnie,powiedziałabym że nawet nazbyt hojnie.

Co do zadbania-wyrównanie cery nie jest dbaniem ?

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Co ma urodzenie się dziecka do bycia postrzeganym jako twardziel lub mięczak Pytam, bo mamy dwójkę i ani razu tego "dramatycznego" dylematu nie było; z rozmów ze znajomymi parami wynika, że również go uniknęli. Udawać gotowość na seks? Fajnie chory związek. A jak kogoś rozczula mały piesek to proszę bardzo, niech płacze, byle nie w godzinach pracy - dotyczy to obu płci, bo takie rzeczy to w prywatnym czasie.

To wszystko nie ma wpływu na karierę faceta np. w korporacji.

Czy ja pisze,że Twoja rodzina czy moja ma takie problemy?Nie,pisze że znam ludzi z takimi problemami.Ale Ty dajesz"Moja babcia jadła śledzie i popijała mlekiem ,i nic jej nie było,więc to niemożliwe że ty masz sraczkę"
Wygląd i zachowanie faceta nie ma wpływu na jego pozycję w firmie?
Ciekawe.
__________________
Zapraszam do wymiany
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1266162

Edytowane przez Ender
Czas edycji: 2016-06-04 o 20:06
Ender jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując