Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-29, 21:43   #33
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
nie wiem czemu zawsze mi sie wydaje ze polskie rodziny maja tendencje do zanizania kieszonkowego



roux ja tez wolalam byc poza domem wiadomo jak w domu choc hosci starali sie trzymac mala zajeta i tak rano krzyczala 'kasssssiaa lets play!' z usmiechem na twarzy i chocbym nie wiem jak zla byla zawsze sie pobawilam choc chwilke tesknie za mala musze zaaranzowac nmeeting jakis
to prawda.
moje ex hostka, placila mi duzo...ale ja duzo pracowalam...

moje obecna hostka placi mi normalnie raczej....ale ona jest taká polká jak ja niemká


Cytat:
Napisane przez donia13071991 Pokaż wiadomość
witajcie jestem tutaj nowa i chcę wyjechać jako au pair w tym roku na wakacje do Francji :P prawdopodobnie powinnam przeczytać te poprzednie wątki, żeby wiedzieć o co chodzi, ale przeraża mnie ilość tych stron :P mam nadzieje, że nie będziecie miały za złe jak zadam jakieś pytania, które już się pojawiały ) szukam rodzinki właśnie na http://www.aupair-world.net/, zastanawiam się czy długo tak się szuka? jak szybko znajdowałyście swoje rodziny?

Pozdrawiam
Donia ( hihi ja tak na swoja siostre mowie)

przeczytaj choc 1 post tego wátku- oszczedzi Ci to duzo czasu i nerwow

czas czekania- trafilas w SEZON
wlasnie jest najlepszy czas na szukanie rodziny na wakacje.

a kiedy znajdziesz?
no coz...dziewczyny znajdujá czasem w jednym tyg i w nastepnym wyjezdzaja...a czasem zajmuje to kilka tygodni.

Ja szukalam od grudnia....i dopiero w czerwcu znalazlam perfect match i we wrzesniu wyjechalam ( ale zmienialam preferencje, do maja szukalam rodziny z Francji...a pozniej rz dwa jak zmienilam na Szwajcarie znalazlam rodzine stad).

powodzenia!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora