Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje ręko"dzieło" czyli co z tego wyszło...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-31, 22:20   #36
Margo05
Rozeznanie
 
Avatar Margo05
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 666
Dot.: Moje ręko"dzieło" czyli co z tego wyszło...

Malinko bardzo dziękuję Staram się, by ładnie wyglądały. Tak się nauczyłam od mamy, że wykończenie też jest ważne.
Loreen mi też
Malinówko te małe koszyczki powstały dzięki Wam. Wcześniej jakoś na to nie wpadłam
Sagap bardzo dziękuję Jakoś nie miałam odwagi zabrać się za coś poważnego i zrobiłam to co przyszł mi do głowy. Ile ja się naszukałam w domu tych guziczków...
Tymonku, bardzo bym chciała, ale nie mam skanera. Jutro spróbuję zrobić zdjęcie. Widziałam gdzieś ten schemat na którymś wątku i nawet go dziś szukałam, ale nie udało mi się znaleźć Postaram się coś wymyślić.
Lukreti, dziękuję Ci bardzo.
Dziewczyny, Wasze pochwały są dla mnie motorem do szukania ciekawych pomysłów i zachętą do pracy. Bardzo Wm wszystkim dziękuję
A teraz moje ostatnia praca, "nitkowe jajo"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC000201.jpg (98,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC000171.jpg (94,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC000181.jpg (94,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC000221.jpg (98,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC000211.jpg (106,8 KB, 15 załadowań)
__________________
Kramik "kupujesz - ratujesz" Kliknij

Szydełkujesz, wyszywasz, tworzysz scrapki lub inne rękodzieło? Masz w domu niepotrzebne drobiazgi? Możesz je nam przekazać, a my wystawimy je do sprzedaży, z której dochód pójdzie na ratowanie życia zwierząt. Wyślijdo mnie pw lub mail.

Margo05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując