Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezerwatywy- Wasze opinie.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 08:59   #8
MarylinM
Raczkowanie
 
Avatar MarylinM
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 43
Dot.: Prezerwatywy- Wasze opinie.

My używamy od jakichś trzech lat Durexów i jeszcze nigdy (ODPUKAĆ!) nas nie zawiodły. Ostatnio wypróbowaliśmy smakowo-zapachowe i ze względu na kwestie estetyczne - polecam

Przez krótki czas stosowaliśmy Unimile, też nic się nie wydarzyło, ale jakoś pewniej czułam się z Durexami. Nawet nie to że znana marka, ale Unimile jakby były trochę za krótkie (chyba, że są różne rozmiary, nawet nie wiem), a potem drugie po stosunku okazywało się, że się trochę zsuwają - co nie działo się w przypadku Durexów.

Tabletek nigdy nie próbowałam i nie zamierzam. Mojemu TŻowi prezerwatywy zupełnie nie przeszkadzają, mówi że nie czuje różnicy w doznaniach. Poza tym, kiedy byłam na wizycie u ginekologa zapytał o antykoncepcję i powiedziałam, ze tylko prezerwatywy. Lekarz stwierdził, że dopóki są wystarczające to żeby tego nie zmieniać. (Choć to też pewnie zależy od częstostotliwości współżycia).

Aha, no i też kupujemy tylko w aptece.

Cytat:
Napisane przez kiika Pokaż wiadomość
UNa szczęście biorę teraz pigułki i nie muszę się o to martwić .
Niestety, pigułki też nie dają 100 % pewności. Znam parę, która stosowała trzy zabezpieczenia na raz - prezerwatywy, tabletki i do tego postępowała wg kalendarzyka. Wynikiem była ciąża
__________________
Kochać i być kochanym - to tak jakby Słońce grzało nas z obu stron

Edytowane przez MarylinM
Czas edycji: 2009-07-29 o 09:01
MarylinM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując