Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Maj wymiana perfumowa Michael Kors, Gucci, Hugo Boss, Dolce & Gabana, perfumy celebry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-06, 21:15   #1
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.

Maj wymiana perfumowa Michael Kors, Gucci, Hugo Boss, Dolce & Gabana, perfumy celebry


ZAMKNIĘTY


Witam!!!
Dziś do wymiany mam kilka zapachów plus drobiazgi z biżuterii.
Oto lita rzeczy na wymianę :

1.Dolce & Gabana The one Essence -pojemność wyjściowa 40ml, ubytek widoczny na zdjęciu, kilka testowych psiknięć. Posiadam do tego kartonik - produkt nie tester.

2.Michael Kors Rose Radiant Gold pojemność wyjściowa 100ml ubytek widoczny na zdjęciu, pozostało napewno powyżej 90ml może nawet 95ml. Posiadam do tego kartonik - produkt nie tester.

3.Gucci Premier, tester, pojemność wyjściowa 75ml, produkt niestety nie mam kartonika 😣 pozostało tyle ile widać na zdjęciu, około 45ml może 50ml.

4. Lady Gaga, pojemność wyjściowa 50ml, pozostało większość tylko 2 testowe psiknięcia, posiadam do tego kartonik - produkt nie tester.

5. Paris Hilton Just Me, pojemność wyjściowa 100ml, pozostało tyle ile widać na zdjęciu, około 60ml do tego posiadam dwa balsamy z tej lini zapachowej i perfumetkę 10ml, zostało 5 ml - chciałabym wymienić to w komplecie.

6. Beyoncé pojemność wyjściowa 100ml pozostała połowa, tester z korkiem, niestety nie posiadam pudełka.

7. Hugo Boss Depp Red - pojemność wyjściowa 90ml, pozostała połowa 45/50ml zapach wycofany z produkcji, tester bez korka - ma zastępczą plastikową zatyczke.

Perfumy chcę wymienić tylko za inne zapachy, nie interesuje mnie wymiana na ubrania, pielęgnację i kolorówkę.

Będę prosić o dokładne zdjęcia, podanie numerów partii itp informację.

Mam nadzieję że zdjęcia jakie zamieściłam będą wystarczające, oczywiście na prośbę mogę dosłać dodatkowe zdjęcia.

Wszystkie zapachy trzymam w garderobie, miejscu ciemnym o stałej temperaturze, więc perfumy są dobrze przechowywane.

Znam pochodzenie moich perfum wiem że są w 100procentach oryginalne, jeżeli nie masz pewności co do oryginalności swoich zapachów proszę nie pisz.

Mogę zrobić niewielkie odlewki zapachów jakie mam w kolekcji, jeżeli będzie brakować nam "kropki nad i" w naszej wymiance 🙂.

Wszystkie paczki dokładnie pakuję aby nic nie stało się z przesyłką - wysyłam tylko przesyłki rejestrowane max 2 dni od transakcji (choć najczęściej następnego dnia).

Na chwilę obecną szukam perfum : Armaniego Acqua Di Gioia
Viktor & Rolf Flowerbomb☠
Tom Ford black orchid
Tom Ford pour femme
JUICY COUTURE Viva La Juicy chętnie w wersji Noir.
MONTALE PARIS
Oczywiście może mi wpaść w oko coś zupełnie innego.

Mogę zrobić odlewke z ekskluzywnej lini od Dolce & Gabana :
Dolce & Gabana Velvet☠exotic lether max 5ml
Dolce & Gabana Velvet mimosa max5 ml☠ tylko gdy będziesz mieć zapach który mam w liście!
Dodatkowo:
Dolce pour femme, la lune, limperatrice,☠ euphoria ck, l'ang noir.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Edytowane przez _zgryzota_
Czas edycji: 2017-06-10 o 17:54
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując