Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-04, 10:32   #4112
amitashi
Raczkowanie
 
Avatar amitashi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Krk;)
Wiadomości: 116
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. III

Cytat:
Napisane przez laurenth Pokaż wiadomość
Też mam porcelanę na górze, wiele osób jej nie zauważyło. Ciekawe ile osób zauważy jak wrócę na uczelnie

Przygotuj się na to, że te piękne przezroczyste gumki trochę zżółkną ale i tak będzie ok, ja jestem bardzo zadowolona. Ale dół chyba też będę musiała mieć metalowy, a szkoda bo bardzo mi się ta porcelana podoba.

Póki co aparacik w niczym mi nie przeszkadza i nie boli nic a nic
Hej a jak długo nosisz już aparat??? co do gumek to orto powiedział mi, że te gumki które mam to nie takie zwykle ligaturki... to znacznie ulepszone gumeczki, które do kolejnej wizyty nie powinny się zabarwić jeśli będzie się o nie dbać, tak więc OBY

JustynkaPl - wszyscy mi tak mówili dlatego trochę się wahałam ale ja mam przedziwną wadę, trochę progenii, trochę przodogryzu, trochę tam jeszcze czegoś i jest mały misz masz... w lewej strony zęby były spoko, ale z prawej dużo gorzej, miałam takie szpary między zębami że językiem dotykałam policzka zęby pobolewały, mrowiły itd no i obie górne dwójki cofnęły mi się od 8, tak więc kolorowo nie jest
aaa i teraz już po założeniu mogę polecić ci z czystym sercem mojego ortodontę, pełen profesjonalizm i precyzja, miły kontakt przynajamniej póki co...

Dzięki dziewczyny za wsparcie przedtem i teraz, to na prawdę pomaga
amitashi jest offline Zgłoś do moderatora