Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-06, 07:43   #13
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Szugar, to można było chyba ująć inaczej?...
Można było zapewne, tylko nie bardzo rozumiem co złego jest w mojej wypowiedzi. Uważam, że ideologia "sprężynek" jest bzdurna i absurdalna; że też chciało się komuś (autorowi wykładu) zajmować się dorabianiem ideologii do sprężynek w rurkach - to mi się po prostu nie mieści w głowie. I też nie mieści mi się w głowie, że przed kupnem jakiejś wody na Allegro będę prosić o zdjęcie wejścia rurki do atomizera i porównywać z niewiadomo czym. Tak jak jeszcze kod zakupionej wody można sprawdzić w Sephora lub Douglas, tak nikt chyba nie będzie latał z butelką, prosił Panią w Sephorze o otwarcie pudełka wody i porównywał sprężynki.

Zdjęcia nie mam co wklejać, bo moja butelka wygląda dokładnie identycznie jak w poście 3 zdjęcie 2.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując